osrodek sportu i rekreacji z siedziba w bytomiu

osrodek sportu i rekreacji z siedziba w bytomiu

Plaża Zasady Siatkówka

Zasady siatkówka plażowa może być dość skomplikowane. Wydaje się, że tylko gra zabawy na plaży, ale jest o wiele więcej niż tylko to. Oto niektóre z najbardziej powszechnych zasad siatkówki plażowej:

Rzeczywiście można przejść całą drogę pod siatką na stronę przeciwnika tak długo, jak nie ma żadnego kontaktu z innym zespołem.nasza strona internetowa

Nawet jeśli piłka poszła w górę lub w sieci lub poza anteną, można go odtworzyć na swojej stronie tak długo, jak Twój zespół ma kontakt lewo i piłka zostanie odtworzona pod siatką lub poza anteną.

Jeżeli piłka jest twardy napędzane skok, można podwoić uderzyć piłkę kopać go. Otwarta dłoń jest dozwolone w tym przypadku.

Z wyjątkiem przypadku trudno napędzane kolec, nigdy nie można podwoić uderzyć piłkę na pierwszym kontakcie.

Można korzystać ze wszystkich części ciała do gry w piłkę.

Jeśli służysz trzeba wrzucić piłkę przed skontaktowaniem się jej służyć. Jeśli go podrzucać, uważają za lepszy.

Nie można przesunąć granice sąd w trakcie służyć. Jest to prawdą nawet w przypadku przesunięć piasku podczas serwowania.

Każda drużyna w kolegium siatkówka jest dozwolone trzy styki. Jeśli dotkniesz blok jest uważany za jeden z twoich kontaktów.

Jeśli używasz ruch ustawień uderzyć piłki nad siatką, trzeba uderzyć piłkę w kierunku, ramiona stoją. Może to być z przodu lub z tyłu. Wyjątkiem będzie, jeśli były boczne ustawienie do swojego partnera.

Należy zmienić strony sądowych. Jeśli grasz do 15, przełączyć na pięć punktów. Jeśli grasz do 11, przełączać się co cztery punkty.

Zawsze dobrze jest znać zasady gry. Czy grasz w siatkówkę kolegium damska w siatkówkę plażową lub liceum siatkówkę, znając swoje granice jest bardzo ważne. Zachować te zasady w siatkówkę na plaży powszechne pamiętać następnym razem trafisz na plażę.

druk na życzenie
- autor artykułu