osrodek sportu i rekreacji sielpia ul spacerowa 1

osrodek sportu i rekreacji sielpia ul spacerowa 1 Nie trzeba przyznać prześladowane są od razu odpowiedzieć na to pytanie. Następnym krokiem jest po prostu słuchać swojego dziecka. Daj im czas, aby porozmawiać z wami o tym, jak się sprawy mają w szkole. Jeśli mówią wam o znęcanie się, pracować nad słuchania i rozumienia. Unikać pokazując gniewu i cierpienia.

Zostań rzecznik

Inną rzeczą, rodzice mogą zrobić, aby poradzić sobie z zastraszanie ma stać się rzecznikiem swojego dziecka w szkole lub w innym miejscu ich dziecko jest prześladowane. Jeżeli zachodzi zastraszanie w szkole, angażować się, rozmawiając z Naucz dziecko i władz szkolnych, aby pomóc rozwiązać problem szybko. Upewnij się, że władze szkolne są świadomi problemu znęcania się i pamiętaj, aby zachować własne zapiski o wszelkich incydentach zastraszanie, spotkania miałeś z nauczycielami lub spotkania z innymi urzędnikami szkolnych.

Inne rozwiązania

Oczywiście, istnieją inne rozwiązania można użyć, aby pomóc poradzić sobie z zastraszanie, jak również. warsztaty szkoleniowe Bezpieczeństwa może być często używane w szkołach, aby pomóc uczyć dzieci o pokojowych sposoby rozwiązywania konfliktów. Zapisaniem dzieci do walki programów artystycznych to kolejny świetny pomysł. Programy Martial Arts pomagają nauczyć dzieci, sposoby radzenia sobie z konfliktami, mogą przyczynić się do poprawy dziecka samoocenę i pracować, aby budować pewność siebie u dzieci, jak również. Niektórzy rodzice uniknąć programy sztuk walki, ponieważ uważają, że skupiają się na przemocy. Nie o to chodzi. Martial Arts Szkolenie skupia się na nauczaniu dzieci umiejętności, których potrzebują, aby uniknąć konfliktu w pierwszej kolejności, co jest ważne dla dzieci, które mogą napotkać problemy z mobbingu w szkole lub w innych miejscach.

Robert Jones jest udane instruktorem sztuk walki w Bellevue Washington.Możesz przeczytać więcej na mobbing i jak może pomóc sztuk walki, w Bellevue Martial Arts Academy. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź naszą stronę internetową pod adresem Bellevue Martial Arts Instrukcji.


- autor artykułu