osrodek sportu i rekreacji przy ul. eisenberga 2

osrodek sportu i rekreacji przy ul. eisenberga 2

Jak odświeżyć moje ustawienia DNS (w systemie Windows na PC)

Czytelnik pisze: "Moja stara witryną powiedział mi, że kiedy ja przeniesione do nowego gospodarza, musiałbym 'odświeżenie' mój DNS próbowałem aparat tlenowy przenośny uderzenia Ctrl + F5, ale to nie działa może pomóc..?koszulki kibicowskie

Cześć! Ctrl + F5 jest odświeżenie okna przeglądarki, to nie całkiem to samo, co oznacza, że ??stare gospodarzem. Jednak jego twarde, czasami powiedzieć, kiedy już przeniesiony.

Jest to prosty sposób, by sprawdzić, czy zostały przeniesione. Po pierwsze można sprawdzić nameservers całkowicie zmienić (jeśli nie wiesz jak sprawdzić paragraf na dole).

Po dokonaniu że Twoje serwery nazw są zamienione, można uruchomić następujące na swoim pulpicie i będziesz mógł zaktualizować DNS na swój koniec (choć uwaga ta nie zawsze działa)

Przejdź do Start - Uruchom - cmd Otworzy się okno w stylu DOS wpisz ipconfig / flushdns (istnieje przestrzeń pomiędzy / (ukośnik) oraz ipconfigIt powinno dać się następujący komunikat: Pomyślnie spłukuje rozpoznawania nazw DNS cache

Wpisz ipconfig / registerdns (istnieje przestrzeń pomiędzy / (ukośnik) i koniec ipconfig) To daje kolejny komunikat, informujący o tym, że jest ponowne zarejestrowanie DNS, a zobaczysz jakiekolwiek błędy w dzienniku.

To będzie (miejmy nadzieję) pozwala uzyskać wszelkie aktualizacje do pamięci podręcznej DNS i przepłukać pliki, które przechowuje te - co daje większą szansę zobaczenia tego, czy zostały przeniesione na nowy serwer.

Uwaga - jest jeden dodatkowy krok do tego w Vista.

Aby to zrobić w systemie Windows Vista, trzeba być "gotowym do jazdy" swojej linii pola polecenia jako administrator. Aby to zrobić, przejdź do menu Start -> Wszystkie programy> Akcesoria -> Wiersz polecenia i kliknij prawym przyciskiem na ikonę wiersza polecenia, aby wybrać opcję "Uruchom jako administrator". Jeżeli nie widzisz tej opcji, może być konieczne, aby zalogować się jako administrator, jeśli możesz.

Możesz sprawdzić swoje serwery nazw i ich stan w http://dnsreport.com lub http://who.is - Zarówno adres IP i DNS oferta sprawdzania serwer oparty. Obie mają wolne i usług opartych na subskrypcji. Alternatywnie, można pingować serwer z tego samego pudełka jak odświeżyć z DNS.

Aby to zrobić, przejdź do Start - Uruchom - cmd Otworzy to samo okno DOS wpisz ping (nazwa domeny). W zależności od wyniku powinien być w stanie stwierdzić, czy zostały przeniesione, ale to dla bardziej technicznie wygodne.


- autor artykułu