osrodek sportu i rekreacji labiszynska 20 warszawa

osrodek sportu i rekreacji labiszynska 20 warszawa

Aby stać się Middle Class Millionaire

Jest to całkiem inspirująca historia dla nauczyciela szkoły Andrew Hallam, self-made milioner inwestora w Singapurze. Oto niektóre z jego prostymi zasadami finansów osobistych, które mogą wszyscy dotyczą.

Teraz 41, uczy angielskiego w American School w Singapurze i jego perspektywa finansowa obejmuje szacunek dla wydatków powściągliwe.

Cenił pieniądze od samego początku, bo nie ma dużo. (Ilu z nas ma mimo to prawda? A jednak niektórzy ludzie wydają więcej pieniędzy psychologicznie, powołując się usprawiedliwiać takiego zachowania jako "terapeutyczny", ponieważ "nie" dużo "w pierwszej kolejności).

Dodał, że wzrost bogactwa, powyżej pewnego poziomu, nie przyczynia się do szczęścia. (To prawda! Wystarczy pomyśleć o czasach, kiedy były jeszcze studentem w porównaniu do tej pory).

Im wcześniej zacznie się inwestować, tym lepiej, myśli. "Bądź szczęśliwy, gdy rynki spadają, jeśli jesteś młody". Zrobił pieniądze po załamaniem rynku, takich jak po atakach 9/11, gdy wojna w Iraku wybuchła i po globalnego kryzysu finansowego 2008/2009. Jego portfel jest wart US $ 1,4 miliona dolarów.

Uważa on, że "przeciętny kolegium wykształconych osób w Kanadzie, Ameryce i Europie" brak podstawowej edukacji finansowej. (To samo odnosi się do Malezja)

Wspomniał, że w przeważającej części, większość ludzi, którzy nie są finansowo literat były brane przewagę, przez przemysł doradztwa finansowego. (Także przez wszystkie instytucje finansowe, jak również. Upewnij się, że znasz podstawy koncepcji finansów osobistych i zadawania pytań!)

Wskazuje on, że ukrytych opłat w produktach finansowych obniżają zyski inwestorów. "Doradcy zarabiać dobrze, gdy kupisz aktywnie zarządzane fundusze powiernicze aka. (Dlatego trzeba być calculative Twojego kosztów inwestycji, a nie patrząc na powrocie w spokoju).

Dla kogoś, kto lubi wyzwania, jakim jest inwestowanie i oglądanie jego pieniądze rosną, dodatkowym wyzwaniem dla pana Hallam brzmi: "W jaki sposób rzeczywiście można używać pieniędzy, aby wzbogacić swoje życie i swoją duszę?" Odpowiedź dla niego jest selektywnie dać swoje pieniądze w błoto. Na przykład, że pomaga innym dając organizacjom w Kambodży i Indii, które pomagają ludziom zbudować życie dla siebie. (I nie osiągnęły jeszcze takiego poziomu, ale zacząć od drobnych datków World Vision Malezji).

Końcowy cytat z pana Hallam

Ktoś z $ 600.000 a-letniego wynagrodzenia, dokonywanie płatności na Ferrari, niekoniecznie jest bogaty ...

...ale ktoś, kto może utrzymać swój styl życia do końca życia, nie jest aktywnie pracuje.


- autor artykułu