osrodek sportu i rekreacji huragan w wolominie

osrodek sportu i rekreacji huragan w wolominie

Porady dla osiągnięcia wyżej skakać w pionie

Nauczenie się skoczyć wyżej poprawi sportowców wyczynowych i tancerzy. Siła budynku i elastyczność są najważniejszymi elementami wybuchowej działań wymaganych do skoku w powietrze.

Skok wymaga ogólną wytrzymałość organizmu tak, że mięśnie pracują ze sobą w równowadze. Pionowy skok wykorzystuje brzucha, mięśni górnych partii ciała, biodra i nogi gluts (ścięgna, mięśnie czworogłowe i łydki).[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Brzucha i górnej części ciała siła przyczynia się do wysokości osiągniętego. Biodra są wykorzystywane do hiper rozszerzając nogi i rozpoczyna swoje ciało do przodu podczas skoku. Silne gluts pomóc w rozszerzaniu biodra podczas skoku Silne mięśnie nóg są moc i podstawa do skoku ..

Na całym ciele siła jest ważna, ale siła noga jest w największym stopniu przyczynia się do poprawy pionowy skok. Silne nogi wywierania większej siły o ziemię, w wyniku wyższego skoku. mięśnie łydek dostarczać zasilanie do osiągnięcia wysokości. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie łydek obejmują skakanka, budzi toe (z ciężarkami) oraz trening siłowy. Przysiady są doskonałe ćwiczenia na wzmocnienie górne [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] nogi. Squat są podobne do powolnego ruchu skoku, angażując górne mięśnie nóg, które są używane w czasie rzeczywistym skoku.

Ćwiczenia Plyometrics zostały zaprojektowane w celu osiągnięcia szybkich i potężnych ruchów. Zwykle obejmują skoki, ograniczająca lub nadzieją. Te ćwiczenia są doskonałe szkolenia dla elektrowni, szybkość i wybuchowość niezbędnego do skoków. Ćwiczenia Plyometric to squat skoki, skoki skrzynkowych i ogólne skoki. W celu zmniejszenia stresu fizycznego oddziaływania, należy wykonać te ćwiczenia na miękkich powierzchniach i nosić obuwie wspierającego i amortyzowany. Stretch przed Plyometrics rozgrzać mięśnie i uniknąć zranienia.

Elastyczność poprzez rozciąganie wzrośnie pionową wysokość Leap.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu