osrodek sportu i rekreacji wloclawek chopina 8

osrodek sportu i rekreacji wloclawek chopina 8

Wiertła Siatkówka do kopania

Istnieje tylko kilka podstawowych typów wejść na salwy podczas meczu regulacji. Jednym z nich jest nazywany dig, określany również jako karty. Tworzenie ćwiczenia siatkówkę, które działają na wykopaliskach jest ważnym narzędziem, które mają w swoim arsenale coachingu. Często jest to pierwsze trafienie w spotkaniu, gdy jest on nad siatką, jak również jest kluczem do pozycjonowania piłkę do utworzenia zbioru i skok. Dobrym dig wymaga koordynacji i trochę przezorność, by wiedzieć bez bik provident, gdzie piłka powinna iść w momencie opuszczenia przez uderzanie za kontrolę. Oto kilka wiertarki siatkówki zaprojektowane, aby pomóc zespołowi nauczyć się właściwego sposobu kopać.

Pierwszy z tych wierteł do siatkówki nazywa się kopać netto. Ten będzie jednym z najbardziej podstawowych ćwiczeń, ale pomoże z dokładności i kontroli. Wiertło jest przeznaczony do wykonania w parach. Jeden gracz stoi blisko siatki, a jej partner stoi na 3m linii. Gracz przy siatce, a następnie rzuca piłkę koparka, który musi następnie kopać piłkę z powrotem do podajnika. To powtarza się 10 razy, po czym obaj gracze przełączać pozycji, aby zapewnić, że obaj gracze mają szansę na praktyki. To ćwiczenie, podobnie jak w przypadku niemal wszystkich wiertarek siatkówki, mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb poprzez zmianę odległości pomiędzy graczami lub zmieniając łuk podróży podczas karmienia piłkę do przechodnia.

Celem wszystkich ćwiczeniach siatkówki jest symulacja rzeczywistych sytuacjach gry. Może to być zrealizowane z następnym wiertła. Trener stoi na jednej stronie siatki na drabinie lub krześle. Kilku piłkarzy kolejce w pierwszym rzędzie tak samo, jak w grze. Trener następnie wyrzuca kulki w dół, nad siatką, symulując kolcami piłkę. Przednie Obrońcy rząd musi kopać piłkę na inny z obrońców.

- autor artykułu