osrodek sportu i rekreacji wawrzkowizna rzasawa 1

Co możemy zrobić Bullying - Rodzice przewodnik

Wcześniej patrzyliśmy na poważne następstwa, że ??zastraszanie może mieć na nasze dzieci. Następstwa mogą być bardzo poważne, dlatego rodzice muszą zrozumieć, w jaki sposób rozwiązać zastraszanie. Rodzice mogą pomóc swoim dzieciom w nauce ważne strategie, które mogą pomóc im zatrzymać lub zapobiegania znęcaniu. Jedne z najlepszych strategii dla rodziców mogą obejmować angażuje więcej z ich dziećmi, wspieranie dzieci, które stały się ofiarami łobuzami i podnoszenie świadomości na temat tego problemu. Jeśli szukasz więcej odpowiedzi, które pomogą Ci rozwiązać zastraszanie ze swoimi dziećmi, tu są bardziej pomocne wskazówki i pomysły dla rodziców, które mogą pomóc zatrzymać lub zapobiegania znęcaniu się w przyszłości.

Znać objawy

Jedną z najlepszych rzeczy, rodzice mogą zrobić, aby zapobiec lub zatrzymać bullying jest, aby znać objawy mobbingu. W większości przypadków dzieci nie przyjdzie od razu po wyjęciu i powiedzieć rodzicom, że są frezarka cnc prześladowane. W wielu przypadkach boją się przerwać milczenie, dlatego rodzice muszą mieć czas, aby znać objawy, które mogą trop ich, że ich dziecko jest prześladowane. Niektóre z typowych objawów mobbingu należą: niepokój, niejasnych problemów fizycznych, takich jak bóle głowy, stomaches i lęku, nagła niechęć do szkoły, nudności w dniach szkolnych, uszkodzonych rzeczy, niewyjaśnione siniaki i koszmarów.

Rozmowa z dzieckiem

Jeśli zauważysz, że twoje dziecko jest wyświetlanie niektórych objawów mobbingu, ważne jest, aby porozmawiać z dzieckiem. Jednak podejście pośrednie zazwyczaj działa najlepiej dla większości dzieci. Zamiast pytać wprost o mobbing, spróbuj rozmawiać z dzieckiem o szkole, ich przyjaciół, jak spędzają czas na obiad lub jak sprawy idą w autobusie szkolnym. Można też zapytać dziecko, czy zauważyłeś, czy są jakieś znęcających się w szkole.

- autor artykułu