osrodek sportu i rekreacji tomaszow mazowiecki

osrodek sportu i rekreacji tomaszow mazowiecki

Siatkówka Screening Rule - cienka granica między legalną i nielegalną

Legalność blokerów będących w linii wzroku przechodnia naprawdę sprowadza się do tego, czy przenieśli się dostać na swój sposób. Większość zespołów bardzo się starają, aby upewnić się, że istnieje co najmniej jedna osoba między przeciwległymi przechodnia i ich serwerze, aby dać sobie większe szanse na zrzucenia przestępstwa ich przeciwnika, i to jest dopuszczalne.http://fizjobalance.pl

Sytuacja ta staje się problemem, gdy zespół porcja zegarki cię i aktywnie porusza się dostać na swój sposób.

Tak więc zespół może mieć swoje przednie graczy wiersz (i tylnym rzędzie, o to chodzi), ustanowiony w jakikolwiek sposób wydaje się najlepiej do nich tak długo, jak są one w odpowiedniej kolejności / obrót. Ale jeśli ci zawodnicy poruszać w celu blokowania widoku przechodniów czym oni popełnili błędu reklamę powinieneś dostać piłkę.

Jeśli masz problem z drugiej przesiewowych zespołu, ale sędzia nie wydają się zauważać, spróbuj wyolbrzymić problem przesuwając głowę dramatycznie z boku na bok, próbując zobaczyć wokół blokerów drugiego zespołu. Mam nadzieję, że sędzia zauważy to i zwróć uwagę, czy inny zespół aktywnie blokuje miejsce na serwerze. Jeśli on / ona nie zauważy i jesteś w prawdziwym trudem zapytać podpis mówić do sygn.

To nie może być wywołana na serwerze, jednak i mogą poruszać się wszędzie tam, gdzie chcesz, aby Twoje życie mijania trudniejsze. Wiele serwerów jak pozycjonować się za jak wielu ich kolegów jak to możliwe w tym właśnie powodu, a to jest zgodne z prawem.

Powodzenia służą otrzymywać wysiłków. Za ilustrację sędziego wymaga badań przesiewowych, odwiedź volleyball-life.com.

akademiaprawajazdy.pl - nauka jazdy gdynia

Andrea Fryrear jest redaktor naczelny Volleyball-Life.com i 17-letni weteran siatkówki. Ona grał liceum, Junior Olympic NCAA i międzynarodowej siatkówkę i uwielbia dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi graczami.

Zapisz się do naszego newslettera, a rok cotygodniowych porad umiejętności za darmo!


- autor artykułu