osrodek sportu rekreacji i rehabilitacji w kaliszu

osrodek sportu rekreacji i rehabilitacji w kaliszu Kiedy przechodzień zwraca piłkę, inni gracze wiedzą, że nie trzeba iść do niego, a także może przygotować się do następnego etapu gry. Na przykład, rozgrywający może dostać się do pozycji, aby otrzymać przepustkę, jeśli on lub ona nie musi się martwić o to, czy ktoś w zespole jest zwrócenie pierwszego podania.

4. Ramiona powinny pozostać płaska i przebiegi powinny być kierowane przez organizm

Gdy gracz przechodzi piłkę, jego lub jej ramiona powinny tworzyć płaską powierzchnię o piłkę trafić przeciw. ręce gracz powinien pozostać splecione ze sobą tak, że jego ramiona nie są od siebie, co może skutkować w nielegalnej grze. Dodatkowo przechodniów powinien skierować piłkę z ich ciał - na przykład, jeśli gracz stoi po stronie sądu, piłka jest prawdopodobne, aby przejść na bok i poza boiskiem, gdy jest trafiony. Przechodnie powinno przewidywać służą lub uderzyć w wystarczająco dużo czasu, aby dostać się we właściwym miejscu, zasadzić swoje nogi mocno i uzyskać pod piłkę, podczas gdy stoi na setter, aby stworzyć idealne podanie.

5. Dig o piłkę

Wreszcie przechodniów zawsze musi kopać piłki. Czy to jest schodzili blisko całej górnej krawędzi siatki na szorstkiej kątem, czy jest on wykopany siatki dla ratowania innej Teammate za słabe uderzenie, przechodnie muszą być przygotowane do kopania piłki. Przechodnie powinny zawsze nosić ochraniacze kolan i powinien praktykować przesuwane tak, że są gotowi, aby uzyskać odpowiednią przyczepność, aby dostać się pod piłką w żadnych okolicznościach. Wiele służy trafi, i inne przebiegi nie będą skierowane na idealne miejsce na boisku, więc przechodnie muszą być gotowi i chętni, aby dostać się na kolana, nurkować na ziemię, i zrobić wszystko, aby dostać się pod piłkę i powrotu solidne wprost.

Stosując się do tych pięciu podstawowych wskazówek, przechodnie będą dobrze przygotowani do każdego rodzaju przeboju, który pochodzi ponad siatką.Podczas gdy każdy zespół powinien mieć kilka konkretnych przechodniów w rotacji, ważne jest też, że wszyscy członkowie zespołu znają te zasady, aby wkroczyć, gdy są one potrzebne. Te podstawowe zasady pomóc przechodniów się w pozycji, powrót piłkę i ustawić luz.


- autor artykułu