osrodek sportu i rekreacji piotrkow trybunalski

osrodek sportu i rekreacji piotrkow trybunalski

Laser Vision Chirurgia - Chirurgia korekcyjne Eye Vision Procedury

Laserowa Vision dotyczy korekcyjnych procedur chirurgicznych stosowanych w leczeniu różnych chorób wizualne. Bardziej znany jako chirurgii refrakcyjnej, te procedury korekcji wad wzroku poczyniły znaczne postępy od swoich skromnych początków jako Keratektomia promieniowej lub RK.gruntowa pompa ciepła Daikin RK był używany w Japonii we wczesnych latach 60-tych i choć wydawało się na tyle obiecujące, że nie latać jak oczekiwano. Procedura przeszedł wiele etapów, w tym eksperymenty Fyodoroy rosyjski okulista, dopóki nie zostało przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych w roku 1978. Obecnie istnieje wiele różnych opcji, które kiełkującego aby zaspokoić ludzi, którzy chcą zmniejszyć swoją zależność od okularów lub soczewek , W praktycznie wszystkich przypadkach, wielu pacjentów wybrać poddać się operacji laserowej korekcji wad wzroku w celach kosmetycznych.

Korekcja wzroku laserem jest bardzo korzystne dla osób, które cierpią na krótkowzroczność lub krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu nadwzroczności. Trzeba krótkowzroczność, gdy obiekty z odległości są rozmazane, ale obiekty, które są w pobliżu są jasne. Dalekowzroczności jest przeciwieństwem. Dopiero wtedy, gdy obiekty, które są w pobliżu są niewyraźne, gdy obiekty z daleka wygląda to tak oczywiste. W nadwzroczności, oko jest zbyt krótkie, aby dobrze skupić, powodując efekt rozmazania. Wreszcie, astygmatyzm jest, gdy obiektów są zniekształcone lub przekrzywiona ponieważ powierzchnia oka jest misshaped. Oko ma kilka punktów kontaktowych, które powoduje wypaczoną obrazów. chirurgii laserowej nie nadaje się do prezbiopii lub tych, którzy nie widzą obiektów z bliska. osób starszych lub tych, lat 40 do 45, są zwykle ofiarami tej choroby. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy przejściu operacji wzroku laserem są pewne warunki medyczne i inne choroby oczu.

Korekcja wzroku laserowa przebyła długą drogę w leczeniu pacjentów z wyżej wymienionych zaburzeń. Opcje obejmują obecnie photorefractive Keratektomia lub keratectomy (PRK), laser in situ keratomileusis i LASIK. PRK przekształca rogówki przy użyciu lasera w celu usunięcia niewielkiej wielkości tkanki z podstawowego poziomu rogówki lub zrębu. Zaawansowany system komputerowy śledzi położenie oka do 4000 razy na sekundę. W LASIK stałe klapa jest utworzona głębszych warstw rogówki.

Wiele osób woli Lasik Lasik nad PRK, ponieważ jest mniej bolesne, a czas zwrotu jest znacznie mniej. Jednakże, istnieją pewne warunki, gdzie PRK jest preferowanym leczenia. Istotne jest zatem, aby mieć dokładne badanie pacjenta i szcz egółowej konsultacji z okulistą w celu ustalenia procedury, która będzie najlepiej odpowiadał potrzebom jednostki.

Kielce prawnik opinie
- autor artykułu