osrodek sportu i rekreacji nowe miasto lubawskie

osrodek sportu i rekreacji nowe miasto lubawskie

Jak ustawić w Siatkówce Plażowej

Jednym z najtrudniejszych przejściami dla krytych siatkarzy, aby przy przełączaniu do gry piasku jest zbiorem. Jeśli obserwował siatkówkę plażową w igrzyskach olimpijskich lub t.v. zauważyłeś, że ustawienie jest zupełnie inna.

Jaka jest największa różnica między zestawem krytym i odkrytym zestawu?

Podczas gry w siatkówkę plażową, które możesz trzymać piłkę na trochę dłużej. Dozwolone jest to tak, że zestaw wyjdzie idealnie czyste bez rotacji.

Jaka jest rzeczywista zasada ustawiania siatkówkę plażową?

Większość ludzi myśli, że jest jakaś reguła, że ??ma do czynienia z przędzenia kulowym. Ale spin zwykle po prostu oznacza, że ??zbiór nie był czysty. Istnieje możliwość posiadania czystego zestawu ale o nieznaczne spin na piłkę. Sędzia patrzy na ręce po ustawieniu, nie ma reguły o ile obroty są dozwolone.

Jak mogę się nauczyć, aby ustawić właściwą drogę do piasku siatkówki?

To zajmie dużo praktyki, ale można to zrobić. Zapomnij wszystko, co wiesz o ustawienie w pomieszczeniach. Chcesz zachować ci palców, dłoni i nadgarstka bardzo luźne. Ręce powinny być szeroko otwarte ze wszystkimi palcami rozsunąć. Mały palec najprawdopodobniej nigdy nie miały kontaktu z piłką. Chcesz, żeby zamortyzować piłkę tak, że w jego najgłębszym punkcie w swoich rękach trzymasz boki spotkaniu z łokcie na zewnątrz. Następnie należy przesunąć go w górę i daleko ustawić. Nie bój się trzymać piłkę na sekundę. Robisz cały ruch szybko, więc nie jesteś w kontakcie z nim bardzo długo, ale będzie czuć się zupełnie inaczej, że to, czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć program skoków, które pomogą Ci skoczyć wyżej w siatkówce.

Czytaj więcej tutaj plażowych porad siatkówki.

skórzane aktówki
- autor artykułu